آخرین مطالب

شورای شهر خرامه در آستانه 100 روزه شدن/ ارزیابی عملکرد با انتشار گزارش به مردم

شورای شهر خرامه در آستانه 100 روزه شدن/ ارزیابی عملکرد با انتشار گزارش به مردم

🔖14 مرداد 1400 در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین و معتمدین شهر خرامه و محله سجل آباد، مراسم تحلیف شورای دوره ششم انجام شد و این افراد فعالیت خود را آغاز کردند.
🔖در این مدت کوتاه اقداماتی نظیر نصب چند برج روشنایی و احیای مسیر ورودی شهر انجام شده، در عین حال این مسئله را هم باید توجه داشت که مردم طی این 100 روز توقع دگرگونی در سطح شهر را ندارند به همین خاطر، همین میزان از اقدامات شایسته تقدیر است. 
🔖با توجه به این مسئله که در هفته جاری، فعالیت شورای شهر 100 روزه خواهد شد، خرامه‌نما به نیابت از جمعی از مردم، درخواست انتشار گزارش عملکرد دارد البته این مطالبه جهت ترویج انتشار گزارش عملکرد بصورت دوره‌ای است. 

از این حیث، چهار درخواست یا پیشنهاد ارائه می شود:
🔸1- با توجه به هزینه های بالای چاپ کاغذ، شورای شهر می تواند گزارش عملکرد خود را به صورت فایل در اختیار "خرامه نما" قرار دهد تا با توجه به شبکه گسترده این رسانه به اطلاع مردم برسد. 
🔸2- پیشنهاد می شود که در این گزارش از مطرح کردن اقداماتی که جنبه عمومی ندارد پرهیز شود تا آنچه برای آن زحمات زیادی کشیده شده یا هزینه‌بر بوده بیشتر مورد توجه قرار گیرد. 
🔸3- قطعا شورای شهر، برنامه هایی برای آینده شهر دارد که می تواند ضمن مطرح کردن آن در پایان گزارش، از صاحب‌نظران جهت ارائه طرح و پیشنهاد دعوت کند. 
🔸4- نکته پایانی به مهمترین وظیفه شورای شهر که همان انتخاب شهردار است بر می گردد، با توجه به گذشت سه ماه از فعالیت سرپرست شهرداری و وجود برخی محدودیت‌ها برای سرپرست، تعیین تکلیف هرچه سریعتر شهر می تواند مهمترین اولویت گزارش عملکرد باشد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش