آخرین مطالب

برگزاری اولین سوگواره شب شعر عاشورایی یک جرعه عطش

برگزاری اولین سوگواره شب شعر عاشورایی یک جرعه عطش


 
مراسم شب شعر عاشورایی با عنوان یک جرعه عطش با حضور شاعران آیینی استان و شهرستان، علاقمندان خاندان عترت و نبوت  به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

این برنامه که با حمایت و همکاری دادگستری شهرستان ، نهاد کتابخانه های عمومی، اداره آموزش و پرورش و شورای شهر نیز برخوردار بود در محل کانون شهدای دانش آموز انجام شد.

طی این مراسم پس از سخنرانی  امام جمعه شهرستان و ریاست دادگستری، شاعران برگزیده و منتخب در سه فراز  به صورت حضوری و نیز مجازی (اسکای‌روم) به شعر خوانی پرداختند. 

پایان بخش برنامه نیز مداحی، اهدای کتاب نواب عاشورا تالیف حامد جوکار به کلیه حاضران، پذیرایی و اهدای تندیس شب شعر و لوح تقدیر و هدایا بود.

در این آیین و از بین ۵۰ اثر، ارزو حقیقی از شهرستان نی ریز، شهرام رفیعی از شهرستان شیراز، مژگان دستوری از شهرستان شیراز، طاهره کاظم‌نژادی از شهرستان زرین دشت و رکسانا زارعی از شهرستان خرامه برگزیده اول و جایزه تندیس سوگواره و زهرا نعمتی از شهرستان ارسنجان، شهلا امیری از شهرستان فیروز اباد، فاطمه قاعدی از شهرستان خرامه، راضیه باقرزاده از شهرستان کازرون، شاپور نیک فطرت شهرستان خرامه، جعفر زارع خوش دل از شهرستان ارسنجان، سمیه کشاورز از شهرستان خرامه، مسلم اریان مهر از شهرستان خرمبید، سید عبدالحسین عبادی از شهرستان مهر و عبدالنبی زارع از شهرستان خرامه مقام برتر کسب کردند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش