آخرین مطالب

مسکن اقدام ملی به شهرستان خرامه رسید

مسکن اقدام ملی به شهرستان خرامه رسید

شیراز - ایرنا- مراسم قرعه کشی بین متقاضیان مسکن اقدام ملی در شهرستان خرامه با حضور جمعی از مسوولان محلی در این شهرستان برگزار و این طرح به صورت رسمی کلید زده شد. 

اصغر ایزدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرامه دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه ۱۴ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهر خرامه نیز در این مراسم حضور داشتند  افزود: ۷۸۵ نفر از متقاضیان مسکن اقدام ملی در این شهرستان در سامانه نام نویسی کرده اند و برای ۳۵۰ متقاضی نیز تشکیل پرونده شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرامه با اشاره به اینکه در فاز نخست اجرای طرح نام  ۱۹۸ نفر از متقاضیان در قرعه کشی بیرون آمده است افزود: بر اساس سهمیه ای که به این شهرستان اختصاص یافته می بایست ۱۶۰ نفر از متقاضیان آورده خود را در اولین فرصت پرداخت نمایند و ما بقی که ۳۸ نفر می باشند در نوبت ذخیره قرار دارند.

ایزدی با بیان اینکه زمین طرح مسکن ملی دراین شهرستان مشخص شده گفت: زمین مورد نظر برای هر دو نفر متقاضی در قطعات ۲۰۰ یا ۲۱۰ متر مربع تفکیک شده و به صورت دو طبقه ساخته خواهد شد و  به دو نفر متقاضی به صورت مشارکتی واگذار می شود.

بر اساس آمار موجود بیش از ۴۲ هزار نفر از متقاضیان در محدوده دو سازمان مسکن و شهرسازی فارس و لارستان در طرح مسکن اقدام ملی نام نویسی کرده اند که بیش از ۳۰ هزار نفر در استان فارس و بیش از ۱۱ هزار نفر در جنوب این استان است.

بر این اساس ۱۴۳۸ میلیارد ریال در شهرهای جنوب فارس و ۲۰۸۸ میلیارد ریال در سایر شهرهای این استان از آورده متقاضیان پرداخت و تامین شده است.

شهرستان خرامه در فاصله ۸۲ کیلومتری شرق شیراز در استان فارس قرار دارد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش