آخرین مطالب

برای پیدا کردن قبرستان شهرمان، مسیریاب‌ها را روشن کنید!

برای پیدا کردن قبرستان شهرمان، مسیریاب‌ها را روشن کنید!

عصر امروز پنجشنبه، مراسم تشییع دونفر از حادثه دیدگان جمعه شب گذشته که در جاده خرامه شیراز فوت کرده بودند در دارالرحمه خرامه برگزار شد. 

تعداد بسیار زیادی از مهمانان این مراسم از شهرهای اطراف در این محل حضور داشتند، نکته قابل تامل ماجرا این بود که خیلی از افراد در پیدا کردن محل قبرستان با مشکل مواجه شدند. 

مسیر بلوار ورودی به سمت قبرستان، از کوچه باریک کنار هلال احمر به یک کوچه پر چاله چوله و سوراخ سوراخ همچون کوچه های شهرهای جنگ زده وارد می شود، انتهای کوچه نیز به کمربندی می رسد، بقیه مسیر را هم که باید حدس زد. 

تابلوهای راهنما هم طبق معمول در مرحله صفر است، انگار نه انگار که شاید مهمانی بیاید و مسیر را بلد نباشد مثل اینکه فقط راه چاره همچون پیدا کردن کوچه پس کوچه های پایتخت، روشن کردن مسیریاب است! 

هرچند که در مورد اضافه کردن درب خروجی قبرستان نوشتیم و اتفاقی نیفتاد، در مورد بی نظمی قبور و پلکانی شدن آنها نوشتیم و کسی نشنید، در مورد جای پارک و مسیرهای داخل قبرستان نوشتیم و عکس العملی ندیدیم، حتی در مورد نامگذاری قبرستان هم گفتیم و کار به جایی نرسید، باز هم می گوییم: فکری به حال مسیر قبرستان کنید!

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش