آخرین مطالب

بلاتکلیفی ۳۷ روزه فرمانداری خرامه/ ۲٠ روز از وعده جدید استاندار فارس هم گذشت!

بلاتکلیفی ۳۷ روزه فرمانداری خرامه/ ۲٠ روز از وعده جدید استاندار فارس هم گذشت!

۳۷ روز پیش طی حکمی از سوی استاندار فارس، حامد رستمی فرماندار سابق خرامه به عنوان سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب شد؛ این اتفاق در حالی رخ داد که نه سرپرست و نه فرماندار جدیدی برای شهرستان خِرامه انتخاب نشده بود. 

امام جمعه خِرامه در خطبه های نماز جمعه ۲۱ مرداد از تماس تلفنی روز قبل خود با استاندار سخن گفت و بیان داشت که دکتر ایمانیه قول داده که طی هفته آتی، انتخاب فرماندار عملیاتی می‌شود اما از آن قول استاندار هم ۲۰ روز می گذرد. 

چند روز بعد گروهی از شوراییان، اقدام به تهیه طومار و امضای آن توسط مردم کردند و لیستی ۱۱ نفره از گزینه‌های پیشنهادی طیف‌های مختلف را جهت تصدی مسئولیت فرمانداری، تحویل استانداری دادند. 

طولانی شدن پروسه یک درخواست، منجر به کم ارزش شدن آن می‌شود؛ شاید آن روزهایی که مردم، مطالبه فرماندار بومی داشتند تا همچون کوار و سروستان، گزینه بومی را محک بزنند این اتفاق رخ داده بود، دل‌نشین می‌شد اما پس از ۳۷ روز از جذابیت آن کاسته شده است. 

هرچند که عده‌ای مجددا ماجرا را پیچیده کرده و این مطلب را همچون مطلب قبلی (kheramehnama.ir/235) در راستای تخریب استاندار بر می‌شمرند اما واقعا در مسئله انتخاب فرماندار، شخص دیگری نمی‌تواند مخاطب ما باشد، پس درخواست داریم اگر ارتباطی با دکتر ایمانیه دارید، از احوال بلاتکلیفی فرمانداری خرامه جویا شوید شاید فرجی شد!

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش