آخرین مطالب

سرانجام طومار مردم شهرستان خرامه برای فرماندار بومی به کجا رسید؟

سرانجام طومار مردم شهرستان خرامه برای فرماندار بومی به کجا رسید؟

📝 *سرانجام طومار مردم شهرستان خرامه برای فرماندار بومی به کجا رسید؟*

اوایل هفته پیش، متنی در فضای مجازی شهرستان خرامه منتشر شد که مردم را جهت امضای طوماری با هدف انتخاب فرماندار بومی دعوت کرده بود؛ این طومار در روز دوشنبه و سه‌شنبه در شهرداری خرامه، مسجد ابوالفضل(ع) و مسجد جامع به امضای صدها تن از مردم رسید. 

جهانگیر زارعی رئیس شورای اسلامی شهر خرامه در این‌باره اظهار داشت: پس از پایان امضای طومار، به اتفاق برخی از اعضای شورای شهرستان، بخش کربال، بخش مرکزی و شهرهای خرامه، سلطان شهر، معزآباد جابری و خیرآباد آن را تحویل استانداری دادیم. 

وی افزود: بنا بر پیشنهاد معاون محترم سیاسی و مشاورین استاندار، مقرر شد که جلسه‌ای با حضور شوراییان و اعضای ستاد آیت‌الله رئیسی برگزار و تعدادی از گزینه‌های بومی مورد نظر این افراد به نمایندگی از مردم، *به صورت ضرب العجلی و بدون اولویت بندی* تا روز شنبه 29 مرداد تحویل استانداری شود. 

زارعی ادامه داد: در همین راستا جلسه‌ای با حضور اعضای شورای شهر خرامه، سلطان‌شهر، معزآباد جابری، خیرآباد و همچنین شورای شهرستان، بخش کربال و بخش مرکزی و اعضای ستاد آیت‌الله رئیسی در دفتر شورای شهر خرامه برگزار و پس از جمع بندی، *لیست 11 نفره‌ای تهیه شد*. 

رئیس شورای اسلامی خرامه بیان داشت: آنچه که مورد تاکید امام جمعه محترم و شوراییان شهر و روستا بوده و هست انتخاب فرماندار بومی است و این برنامه در راستای توجه به مطالبات مردم نسبت به انتخاب فرماندار بومی انجام می‌شود.  

وی گفت: ظرفیت و فرصت کاری برای حضور فرماندار بومی طی این 12 سال پیش نیامده، از این رو امیدواریم با توجه به مطالبه عمومی مردم و همچنین همکاری مجموعه استانداری فارس این اتفاق رخ داده و فضا و فرصتی برای جوانان شهرستان ایجاد شود.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش