آخرین مطالب

خطیب جمعه خرامه: استاندار فارس قول داده در هفته آتی انتخاب فرماندار عملیاتی شود

خطیب جمعه خرامه: استاندار فارس قول داده در هفته آتی انتخاب فرماندار عملیاتی شود

حجت الاسلام امین کشاورزی امام جمعه خرامه در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به مسئله انتخاب فرماندار اظهار داشت: دیروز طی گفتگوی تلفنی با استاندار ایشان قول دادند که در هفته آتی انتخاب فرماندار عملیاتی شود و یک فرماندار ولایی و توانمند و دلسوز در شهرستان مستقر شود.

وی افزود: البته قبلا هم گفتیم و باز هم می گوییم که در شهرستان خودمان جوانان برومند و توانمندی داریم که اولویت اول ما هستند و از همین ها استفاده شود اما در صورتیکه که چنین نیست اصرار داریم که یک فرماندار توانمند که بتواند مشکلات شهرستان را پی گیری کند مستقر شود.

حجت الاسلام کشاورزی ادامه داد: الان وضعیت شهرستان خوب نیست و باید مشکلات و دغدغه های مردم از طریق استانی و دیدار با مدیران کل پی گیری شود تا مشکلات مردم حل شود.

امام جمعه خرامه خطاب به مسئولین کشوری و نماینده مردم در مجلس گفت: مسئولین کشوری و نماینده مردم در مجلس زحمت می کشند و در شهرستان حضور پیدا می کنند اما عایدات این رفت و آمدها را باید مردم ببینند.

وی بیان داشت: اگر معاون وزیر جهاد کشاورزی به خرامه می آید و مصوباتی مطرح می شود این مصوبات عملیاتی شود، کشاورزان ما هنوز در مسئله پرداخت بیمه سالهای قبل مشکل دارند، برخی مصوبات عملیاتی شده و بسیاری از آنها هنوز مردم را چشم انتظار نگه داشته است.

حجت الاسلام کشاورزی اضافه کرد: اگر عنوان شهرستان محروم برای خرامه است باید عایداتی هم داشته باشد، اخیرا 100 میلیارد تومان با پی گیری نماینده مردم، بودجه محرومیت زدایی مصوب شده، چه اتفاقی افتاده که سمت و سوی آن عوض شده و جایی دیگر رفته، این عنوان محرومیت تا کی می خواهد روی خرامه سنگینی کند.

امام جمعه خرامه ادامه داد: اینقدر امکانات هست، اینقدر ظرفیت هست، اینقدر نیروی انسانی هست، اگر مدیریت باشد آب هم می توان باشد، اگر ظرفیت ها دیده شود قول می دهیم جُور برخی محرومیت های استان را هم بکشیم.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش