آخرین مطالب

دوستی یک طرفه مردم خرامه با دولت رئیسی/ وقتی که مردم برای استانداری، "هیچ" حساب می‌شوند!

دوستی یک طرفه مردم خرامه با دولت رئیسی/ وقتی که مردم برای استانداری،

۱۱ روز پیش، با تصمیم استاندار فارس، حامد رستمی فرماندار خرامه به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس منصوب شد؛ این در حالیست هنوز سرپرست یا فرماندار برای شهرستان خرامه انتخاب نشده و در وضعیت بلاتکلیفی قرار داریم.

نکته عجیب و دوگانه در موضع گیری استاندار فارس نسبت به خرامه اینجاست که ایمانیه این شهرستان را محروم می داند و در همان ابتدای کار خود، به خرامه سفر می کند اما فرماندار شهرستان را پس از ۵ ماه به استانداری برده و منطقه را بلاتکلیف نگه می دارد.

این بلاتکلیفی ها جز ضربه زدن به منطقه چه نتیجه ای به دنبال خواهد داشت؟ مگر قرار است این شهرستان، محل آزمون کدام "کارشناس غیربومی" دیگر شود؟ مگر بومی‌ها باید چه کار کنند تا برای شما ثابت شده قلمداد شوند؟ استانداری طوری از اختلافات قومیتی شهرستان خرامه حرف می زند که انگار در هیچ شهرستان استان اختلافی نیست و همه جا یک دست هستند!

البته این دوستی یک طرفه از زمان انتخابات ریاست جمهوری شروع شده، از همان روزی که ۲۲۵۵۶ رای از ۲۵۲۱۰ رای (۹۰ درصد) به نام آقای رئیسی به صندوق رفت اما امروز که نظر مردم به فرماندار بومی رفته، این مردم، برای استانداری هیچ حساب می شوند.

قطعا این رفتارها و نگاه‌های کج، در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۴ تاثیر مستقیم خواهد گذاشت؛ مردم شهرستان خرامه خدمات دولت سیزدهم و توجه دولتی‌ها به نظراتشان را در نوع انتخابشان دخیل خواهند کرد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش