آخرین مطالب

حواشی تغییر مجدد فرماندار خرامه/ مثل اینکه قضیه جدی است!

حواشی تغییر مجدد فرماندار خرامه/ مثل اینکه قضیه جدی است!

خرامه‌نما: ۵ ماه پیش در آخرین روز بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برخی رسانه‌های محلی، خبر انتصاب دکتر حامد رستمی به عنوان فرماندار جدید خرامه را منتشر کردند، خبری که واکنش‌های متعددی را به دنبال داشت. 

در حالی که طی این ۵ ماه هنوز تکلیف ماندن یا نماندن بخشداران و بسیاری از رؤسای ادارات مشخص نشده، زمزمه‌هایی از تغییر و تحول مجدد در رأس هرم سیاسی شهرستان خرامه به گوش می‌رسد. 

این مسائل در حالی رد و بدل می شد که عده بسیاری بخاطر عمر کم حکم فرماندار خرامه، آن را مردود می‌دانستند اما خطبه‌های امروز نماز جمعه نشان داد که قضیه جدی است!

متاسفانه این اولین باری نیست که سرنوشت شهرستان خرامه دستخوش تصمیمات استان‌نشینان می‌شود، ماجرایی که همیشه مردم، پس از صدور تصمیم نهایی مطلع می‌شوند اما بیشترین ضرر را باید تحمل کنند. 

به هر حال، حضور فرماندار غیربومی خرامه به همراه خانواده در مرکز شهرستان، پی‌گیری مستمر مشکلات در ساعات اداری و غیراداری، برگزاری جلسات کاروان خدمت و حضور همیشگی در جمع مردم شایسته تقدیر است، امیدواریم که این ماجرا ختم به خیر شود. 

*با توجه به انتصاب قطعی فرماندار بومی برای سروستان و کوار، این احتمال وجود دارد که استانداری فارس نسبت به خرامه نیز چنین نظری داشته باشد اما تجربه قبلی نشان داد که طومار پرکردن و نظر بزرگان تاثیری بر تصمیم استان‌نشینان ندارد چرا که صلاح مملکت خویش را خسروان دانند.*

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش