آخرین مطالب

۱۰۰۰ داوطلب کنکوری در خرامه با هم به رقابت می پردازند

۱۰۰۰ داوطلب کنکوری در خرامه با هم به رقابت می پردازند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خرامه زارعی مدیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به برگزاری کنکور سراسری  ۱۴۰۱ در هفته جاری اظهار داشت: کنکور امسال همزمان با سراسر کشور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه ۸ تیرماه الی ۱۱ تیرماه با حضور ۶۴۱ نفر داوطلب دختر و ۳۵۹  نفر داوطلب پسر برگزار می‌شود.

زارعی افزود: صبح چهارشنبه ۸  تیرماه کنکور هنر در سالن ولایت(دختران و پسران)، روز پنج شنبه ۹  تیرماه گروه انسانی در دبیرستان شهید بهشتی( پسران) و سالن ولایت( دختران )، و گروه ریاضی روز پنج شنبه ۹تیرماه در دبیرستان کوثر (دختران و پسران)گروه تجربی روز جمعه ۱۰  تیرماه در دبیرستان کوثر ( دختران)، سالن ولایت ( دختران ) و دبیرستان شهید بهشتی ( پسران ) و گروه زبان خارجی در روز شنبه ۱۱ تیرماه در سالن ولایت(دختران و پسران) برگزار می گردد. *( مکان آزمون در کارت ورود به جلسه درج شده است.)*

زارعی ادامه داد: از خانواده‌های محترم درخواست داریم  ضمن توصیه های لازم جهت حضور فرزندان در رقابت کنکور سراسری امسال، نسبت به حضور به موقع داوطلبان دقت داشته باشند تا امسال نیز مثل سالهای گذشته شاهد درخشش فرزندانمان باشیم و از داوطلبان خواست از آوردن هرگونه وسایل الکترونیکی و هوشمند شامل *موبایل ( حتی خاموش )* ساعت هوشمند، کیف، هندزفری و ... به جلسه کنکور جداً خودداری فرمایند.

*در صورت مشاهده وسایل مذکور به منزله تخلف و طبق مقررات بر خورد می گردد*

آدرس برگزاری کنکور سراسری :
دبیرستان شهید بهشتی، بلوار دانشجو، جنب کلانتری

سالن ولایت، روبروی آموزش و پرورش، جنب مسکن مهر

دبیرستان کوثر، روبروی آموزش و پرورش
داوطلبان محترم در روز آزمون با در دست داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبردر ساعت مقرر حضور داشته باشند.
در ضمن داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در عکس و مشخصات قید شده در کارت ورود به جلسه یک روز قبل از آزمون جهت رفع نقص به آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

*روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خرامه*

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش