آخرین مطالب

اندراحوالات مسدودسازی بریدگی روبروی بیمارستان خرامه/ مسئله حل شد یا صورت مسئله را پاک کردید؟

اندراحوالات مسدودسازی بریدگی روبروی بیمارستان خرامه/ مسئله حل شد یا صورت مسئله را پاک کردید؟

روز گذشته دو بریدگی روبروی بیمارستان خرامه با قراردادن نیوجرسی مسدود شد، آنچه که مشخص است این تصمیم، یکی از خروجی مصوبات شورای ترافیک بوده است. 

متاسفانه مهمترین علت این اتفاق، عدم رعایت قانون توسط شهروندان است بدین صورت که عده‌ای هنگام خروج از بیمارستان، بصورت خلاف به سمت بلوار خاتم‌الانبیا حرکت می کنند که موجب بروز تعداد زیادی تصادف در یک روز شده است، یعنی عبور یک بریدگی این قدر سخت است؟ 

حال بخاطر این عدم تمکین، قطعا مشکلاتی برای اورژانس ۱۱۵ و شهروندانی که با یک مریض بدحال به بیمارستان مراجعه می کنند پیش خواهد آمد چرا که مرگ و زندگی در دل همین ثانیه ها نهفته است. 

نکته‌ای که دیروز تعدادی از شهروندان، فیلم آن را به خرامه‌نما ارسال کرده اند این بود که خودروها و موتورسیکلت هایی که بصورت خلاف از درب بیمارستان خارج می شدند، پس از مشاهده نیوجرسی‌ها، این مسیر خلاف را تا روبروی کمیته امداد ادامه می دادند، یعنی نه تنها مشکل حل نشد بلکه به مشکلی بزرگتر تبدیل می‌شود. 

به نظر می رسد که تنها راه چاره، ایجاد یک بریدگی دقیقا روبروی درب اصلی بیمارستان و قراردادن سرعت‌کاه مناسب جهت پیشگیری از وقوع تصادف هنگام خروج وسایل نقلیه از بیمارستان باشد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش