آخرین مطالب

خطیب جمعه خرامه: دولت به داد مردم برسد/ شهادت می‌دهم در قضیه رهاسازی آب هیچ مخالفتی از سوی شهرستان نبود

خطیب جمعه خرامه: دولت به داد مردم برسد/ شهادت می‌دهم در قضیه رهاسازی آب هیچ مخالفتی از سوی شهرستان نبود

حجت الاسلام امین کشاورزی امام جمعه خرامه در خطبه های امروز نماز جمعه اظهار داشت: طرح اقتصادی مهمی در حال اجراست اتفاقی که خیلی پیش از اینها باید اجرا می شد، اما دولت هم وعده هایی داد که باید عملی شود، نباید بگذارند عده ای سودجو از این قضایا سوء استفاده کنند، قرار نبود کالاهایی مثل برنج و شوینده ها گران شود، دولت به داد مردم برسد. 

وی افزود:  مردم نمیخواهند سرمایه شان به دست یغماگران بیفتد، باید مشکل برنج از استان خوزستان مدیریت شود، چگونه می شود برنج کیلویی ۳۰ هزار تومان در یک مدت کوتاه به ۶۵ هزار تومان برسد، چه کسانی پشت این ماجرا هستند، مسئولین به این مسائل بصورت جدی ورود کنند. 

حجت الاسلام کشاورز ادامه داد: امسال علی رغم تلاش هایی که شد متاسفانه از رهاسازی آب محروم شدیم اما شهادت می‌دهم در قضیه رهاسازی آب هیچ مخالفتی از سوی شهرستان نبود، این یک دروغ محض است که مخالفت از سوی شهرستان بوده، این یک تصمیم استانی بود، بنده خودم حضورا وضعیت آب پشت سد را دیدم. 

امام جمعه خرامه بیان داشت: هرچند که نسبت به قضیه خاکاب سال بعد متعهد شدند اما مقدار زیادی از زراعت مردم این شهرستان سوخت و از بین رفت که برای جایگزینی آن قولهایی داده شد که توقع داریم مسئولین استان، به وعده های خود عمل کنند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش