آخرین مطالب

خدمتی متفاوت به مهمانان شهر خرامه/ مشکل بزرگی که در چشم بود اما به چشم نمی‌آمد!

خدمتی متفاوت به مهمانان شهر خرامه/ مشکل بزرگی که در چشم بود اما به چشم نمی‌آمد!

شاید برای بسیاری از ما پیش آمده که به سایر شهرهای ایران سفر کرده باشیم، اولین سوالی که پس از ورود به یک شهر جدید داریم پیدا کردن محل استراحت، سرویس بهداشتی یا یک پارک برای کودکان است. 

چندماهیست که دونفر از جوانان شهر خرامه طی قرارداری با شهرداری اقدام به ساخت محیطی برای مهمانان و مسافران کرده تا علاوه بر ایجاد یک فعالیت اقتصادی، از سردرگمی افراد تازه وارد جلوگیری کنند. 

ایوب کرمی و محمد شبانی در این باره می گویند: از مدت‌ها پیش این سوال برای خودمان پیش آمده بود که چرا در ورودی همه شهرها یک مجتمع خدماتی وجود دارد جز خرامه، این ایده باعث شد اقدامات اولیه این کار را از طریق شهرداری پیگیری کنیم. 

طی این قرارداد مقرر شد که امکاناتی همچون سرویس بهداشتی در کنار بوفه مواد غذایی ساخته شود اما در ادامه با توجه به ساخت آلاچیق و قراردادن حوضچه و آبسردکن، هزینه‌ها بیشتر از مبلغ قرارداد شد، در عین حال چونکه این خدمات برای شهرمان است افتخار می کنیم که چنین کاری را انجام داده‌ایم. 

با توجه به اینکه شهردار محترم خرامه تاکنون همکاری خوبی داشته‌اند امیدواریم در زمینه نورپردازی، چمن، صندلی و وسایل بازی در این قسمت شهر اقدامات کامل تری انجام دهند تا شاهد حضور بیشتر مردم در فضای سبز روبروی شهرداری باشیم.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش