آخرین مطالب

اندرحکایت پارک شهر خرامه/ آیا این پارک به یک مکان تفریحی مناسب تبدیل می‌شود؟

اندرحکایت پارک شهر خرامه/ آیا این پارک به یک مکان تفریحی مناسب تبدیل می‌شود؟

مدت‌هاست که بسیاری از شهروندان خرامه از وضعیت فعلی پارک شهر گلایه دارند، مجموعه‌ای که بیشتر به جای تفریحی بودن، فقط سرسبزی دارد و به عنوان مکانی برای سرگرم شدن کودکان محسوب نمی‌شود. 

یحیی فاطمی پیمانکار مجموعه تفریحی پارک شهر خرامه در این باره می گوید: از ۱۴ سال پیش تاکنون در این پارک فعالیت دارم و هم اکنون امکاناتی همچون ترامپولین ۸ تخت، ترامپولین خانواده، قطار کودک، دو دستگاه تکان دهنده، دو سرسره بادی و صخره نوردی در این مکان وجود دارد که اگر با قیمت فعلی بخواهیم این موارد را تهیه کنیم نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه دارد. 

وی افزود: متاسفانه این مجموعه دو سال به دلیل کرونا تعطیل بوده و این تعطیلی باعث شده که خسارات زیادی به دستگاه‌ها و وسایل بازی وارد شود. 

فاطمی ادامه داد: این ظرفیت وجود دارد که بتوانیم وسایل دیگری همچون یوروبانجی، قایق و ماشین شارژی با هزینه ۵۰۰ میلیون تومان اضافه کنیم که مستلزم این است که قراردادی ۵ ساله بسته شود تا صرفه اقتصادی داشته باشد. 

امین کشکولی شهردار خرامه در این رابطه اظهار داشت: قبل از عید نوروز، قراردادی ۴۰ روزه رایگان بدون پرداخت هزینه به شهرداری با پیمانکار بسته شده تا مجموعه را احیا کند. 

وی گفت: در نیمه فروردین‌ماه ۱۴۰۱ مناقصه برگزار می شود و تا پایان فروردین تکلیف آن روشن خواهد شد، با برنده مناقصه قرارداد سه تا پنج ساله بسته خواهد شد تا صرفه اقتصادی برای هزینه کردن تجهیزات، به وجود آید. 

*خرامه‌نما در نیمه دوم فروردین‌ماه، این پروژه را مورد بررسی مجدد قرار خواهد داد.*

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش