آخرین مطالب

چهارشنبه سوری در خرامه/ حداقل به خودروهای امدادی رحم می کردید!

چهارشنبه سوری در خرامه/ حداقل به خودروهای امدادی رحم می کردید!

شب گذشته از هر نقطه شهر صدای انفجار شنیده می شد، سر و صداهایی که معمولا با آتش و دود همراه بود، در این بین هم زحمت نیروهای امدادی همچون پلیس، آتش‌نشانی و اورژانس بسیار مضاعف شده بود. 

طبق گزارشات رسیده، از ساعت 6 عصر دیروز بیش از 25 ماموریت توسط آتش نشانی انجام شده که این ماجرا تا ساعت 2:30 بامداد ادامه داشته است. 

*اما نکته‌ای عجیب در این بین وجود دارد:* در یکی از ماموریت ها، پس از حضور خودروی آتش نشانی جهت خاموش کردن لاستیک های در حال سوختن، افراد حاضر اقدام به *پرتاب سنگ* به سوی خودروی آتش‌نشانی و آتش‌نشانان نموده‌اند؛ این اقدام تا جایی ادامه پیدا می کند که خودروی آتش‌نشانی دچار خسارت جدی شده و از انجام ماموریت خود باز می ماند. 

افرادی دیگر نیز طی تماس با اورژانس 115، آمبولانس این مرکز را به *ماموریتی واهی* کشانده و در همان محل، فضایی مضحک برای دوستان خود به وجود می آورند.

انصافا خسارت زدن به خودروی بیت‌المال چه لذتی ممکن است داشته باشد؟ سرکار گذاشتن اورژانس 115 در حالی که ممکن است در همان زمان، زندگی یک بیمار بدحال به مرگ بینجامد چه حالی دارد؟

*به خودمان بیاییم،* اگر می‌توانیم تذکر دهیم، اگر جرأت تذکر دادن نداریم حداقل با این حرکات همراهی نکنیم و این فضا را ترک کنیم، *هر لذتی ارزش همراهی کردن ندارد.*

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش