آخرین مطالب

۷ کیلومتر مانده به خرامه؛ اصلاحی که دوباره نیاز به اصلاح دارد!

۷ کیلومتر مانده به خرامه؛ اصلاحی که دوباره نیاز به اصلاح دارد!

طی روزهای گذشته تعدادی از مخاطبان خرامه‌نما بصورت حضوری، تلفنی و پیام از وضعیت اصلاح جاده شیراز خرامه گلایه کرده‌اند؛ اگر از سمت شیراز به خرامه حرکت کرده باشید حدفاصل بین روستای بنکوشیبانی تا کفدهک به طول ۲ کیلومتر قسمت‌هایی از جاده که به علت مشکل زیرسازی اطراف پل، نشست کرده نیازمند اصلاح بوده است. 

اداره راهداری با آسفالت گرم این اصلاح را انجام داده اما بخاطر غلطک نشدن محل آسفالت، نتیجه رضایت‌بخشی حاصل نشده و همچنان رانندگان مسیر، گلایه‌مند هستند. 

حال گفتن چند نکته خالی از لطف نیست: اول اینکه در آستانه تعطیلات نوروز، قطعا حجم ترددها افزایش یافته و مهمانان زیادی شاهد این وضعیت هستند، پس امیدواریم این اصلاح هرچه سریعتر انجام شود. 

نکته بعد اینکه بسیاری از رانندگان دائمی جاده، هنگام رسیدن به این نقطه، تغییر مسیر داده و بصورت خلاف، این قسمت از جاده را رد می کنند که همین اشتباه ممکن است منجر به یک حادثه غیرقابل جبران شود. 

نکته آخر اینکه، کارشناسان محترم حوزه قضایی و راهداری به اینگونه مسائل ورود کنند که آیا امکان پی‌گیری در مورد پیمانکاران وجود دارد یا نه؟ آیا یک پیمانکار پس از تحویل کار تا چه مدت باید در مورد پروژه خود مورد مؤاخذه قرار گیرد؟ 

حرف آخر اینکه، در مدت زمان کوتاهی که باقی مانده، همه متولیان امر دست در دست یکدیگر بگذارند تا ولی‌نعمتان، بیش از این دچار رنج و سختی نشوند. 

*رونوشت:*
فرماندار محترم شهرستان خرامه
دادستان محترم شهرستان خرامه
رئیس محترم اداره راهداری شهرستان خرامه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش