آخرین مطالب

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ آغاز دهمین سال فعالیتِ اولین رسانه مجازی شهرستان خرامه/ از کجا به کجا رسیدیم؟

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ آغاز دهمین سال فعالیتِ اولین رسانه مجازی شهرستان خرامه/ از کجا به کجا رسیدیم؟

پایگاه خبری تحلیلی صدای خرامه از *۲۳ اسفند ۱۳۹۱* در قالب یک وبلاگ ساده، فعالیت خود را آغاز کرد، در آذرماه سال ۹۲ این وبلاگ به سایت ارتقاء یافت و فعالیت خود را ادامه داد. 

با فراگیر شدن اپلیکیشن‌های موبایلی، از مهرماه سال ۹۴ فعالیت صدای خرامه علاوه بر سایت اینترنتی در *تلگرام* نیز ادامه یافت، در تیرماه سال ۹۸ پس از ایجاد مشکلات متعدد برای تلگرام و درخواست‌های مکرر کاربران جهت راه‌اندازی گروه‌های واتساپی، مجموعه صدای خرامه بطور همزمان در سایت اینترنتی، تلگرام و *واتساپ* به کار خود ادامه داد. 

متاسفانه در شهریورماه ۱۴۰۰ پس از ایجاد مشکلات متعدد فنی برای دامنه اینترنتی sedaykherameh.ir امکان ادامه فعالیت با این نام رسانه‌ای وجود نداشت و بدین علت، مجوز سایت *خرامه‌نما* به آدرس kheramehnama.ir از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر و این مجموعه با نام خرامه‌نما فعالیت خود را آغاز کرد. 

طی ۹ سال گذشته، این مجموعه با نگاه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی مختلف فعالیت داشته و در آستانه دهمین سال فعالیت خود از عموم شهروندان درخواست دارد تا همچون گذشته پیشنهادات و انتقادات خود را از این مجموعه دریغ ننموده و یاری بخش ما باشند. 

جلال ایزدی 
۰۹۱۷۳۱۸۰۳۶۱

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش