آخرین مطالب

آینده روشن سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خرامه

آینده روشن سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خرامه

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از احصای مسائل و مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و برنامه ریزی برای رفع آن‌ها خبر داد.

سید مصطفی هاشمی در بازدید از شهرک صنعتی خرامه که با همراهی فرماندار شهرستان انجام شد، گفت: توجه به رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی مناطق کم برخوردار استان باهدف بستر سازی و ظرفیت سازی برای توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار از برنامه‌های ویژه این شرکت است که با همکاری فرمانداری‌های سراسر استان و نیز همراهی دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان، می‌توانیم به نتیجه برسانیم.

او گفت: بازدید‌های میدانی از شهرک‌های صنعتی نیز با هدف بررسی و ارزیابی وضعیت زیرساخت‌ها و دیدار چهره به چهره با صنعتگران به منظور بررسی میدانی و عملیاتی مشکلات بصورت مستمر در برنامه کاری قراردارد.

به گفته سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، برای رفع مشکلات بر اساس برنامه زمان بندی اقدام می‌کنیم.

او گفت:  سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خرامه با توجه به افق توسعه شهرستان، توسعه و تکمیل راه‌های مواصلاتی، استقرار صنایع بزرگ نظیر سیمان و فولاد و فاصله نزدیک با مرکز استان، از آینده مناسب و توجیه فنی و اقتصادی مناسبی برخوردار است.

هاشمی گفت: هم اینک حدود یک سوم از ظرفیت استقراراین شهرک صنعتی تکمیل شده و تاکنون ۸۲ قرارداد سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی منعقد شده است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: با توجه به استقبال سرمایه گذاران و تکمیل ظرفیت زون استقرارمواد غذایی، کار تغییر کاربری برخی زون‌های دیگر که از لحاظ زیست محیطی نیز مانعی نداشته باشد در دستور کار قرارمی گیرد تا بتوانیم پاسخگوی نیاز سرمایه گذاران باشیم.

هاشمی همچنین بر همکاری دستگاه‌های اجرایی به منظور اجرای طرح توسعه و تامین آب پایدار از طریق اعطای مجوز حفر یک حلقه چاه جدیدو رفع مشکل تلفن شهرک صنعتی تاکید کرد و گفت:با همکاری فرماندار شهرستان مقرر شد پیگیری‌هایی در سطح استان برای این موارد انجام دهیم.

به گفته او، در مجموع شهرک صنعتی خرامه از لحاظ زیرساختی وضعیت خوبی دارد و برخی طرح‌ها نظیر شبکه داخلی فاضلاب نیز در مراحل پایانی قراردارد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش