آخرین مطالب

مردم کربال در بحران به سر می‌برند/ رییس سازمان آب منطقه‌ای وضعیت مردم را بصورت حضوری ببیند

مردم کربال در بحران به سر می‌برند/ رییس سازمان آب منطقه‌ای وضعیت مردم را بصورت حضوری ببیند

به گزارش خرامه‌نما، حجت الاسلام امین کشاورزی خطیب جمعه خرامه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به پی‌گیری‌های انجام شده در خصوص رهاسازی آب اظهار داشت: طی 20 روز گذشته پی‌گیری‌های مختلفی جهت این امر با اعضای کارگروه آب استان انجام شده و وضعیت بحرانی شهرستان خرامه مخصوصا بخش کربال برای این افراد تشریح شده است. 
وی افزود: قرار بود رییس جدید سازمان آب منطقه‌ای استان در شهرستان خرامه حضور یابند و از نزدیک وضعیت مردم را ببینند که این امر محقق نشده و امیدواریم این اتفاق در این هفته بیفتد و وضعیت را به صورت حضوری ببینند، درخواست جلسه‌ای نیز با مدیرکل جهاد کشاورزی استان داده‌ایم تا مشکلات را به اطلاع ایشان هم برسانیم. 
حجت الاسلام کشاورزی خطاب به مسئولین استانی و کشوری گفت: مردم شهرستان خرامه به خصوص بخش کربال در یک بحران به سر می‌برند، خشکسالی از یک سو، تغییرات غلط در بالادست از یک سو و بی‌عدالتی‌ها از سوی دیگر زندگی را بر مردم دشوار کرده، یک بار برای همیشه این مشکلات را حل کنید. 
خطیب جمعه خرامه ادامه داد: اگر آب کم است با همه به یک شکل رفتار شود، با کامفیروز هم همین طور رفتار شود، با آهوچر هم که بدون حقابه از آب استفاده می‌کنند هم همین طور رفتار شود، اگر قرار است آب داده نشود، حق نکاشت بدهید، خسارت بدهید، تسهیلات بدهید، کشت جایگزین بدهید، بالاخره باید سیستم عادلانه‌ای اجرا شود.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش