آخرین مطالب

معاون استاندار فارس: اینکه در خرامه چرا به نیروی بومی نرسیدیم دلایلی دارد

معاون استاندار فارس: اینکه در خرامه چرا به نیروی بومی نرسیدیم دلایلی دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، اسماعیل محبی‌پور در مراسم تکریم و معارفه فرماندار خرامه با بیان اینکه استان فارس بیشترین تعداد شهرستان‌ها را در میان استان‌های کشور دارد اظهار داشت: این تعداد زیاد شهرستان و وجود نخبگان، امام جمعه و نمایندگان تصمیم‌گیری را سخت می‌کند.

وی با بیان اینکه کمیته اجرایی انتصابات تشکیل شده و این کمیته افراد را برای مسئولیت‌های مختلف شناسایی و بررسی می‌کند، گفت: نقش نمایندگان و ائمه جمعه در انتصابات فرمانداران نقش مشورتی بوده و هست اما انتصاب کار استاندار است و افراد براساس توانمندی و ظرفیت‌ها و تایید صلاحیت‌ها بررسی می‌شوند در نهایت نتیجه این بررسی‌ها به انتصاب می‌رسد‌.

معاون سیاسی استاندار فارس با بیان اینکه انتصاب انتهای راه دولت نیست و در طول دولت شاهد حضور فرمانداران مختلفی هستیم، افزود: در انتصاب افراد به هیچ قیمتی حاضر نیستم آخرت خود را به دنیای کسی بفروشم و در انتصابات نگاه باج‌دهی و پازل چیدن برای سودجویی مطلقا مدنظر نبوده است.

محبی‌پور گفت: در خرامه هم جریان‌های مشورتی رخ داد و نقطه نظرات جمع‌آوری شد هر چند ترجیح بر نیروی بومی بود اما اینکه چرا به نیروی بومی نرسیدیم دلایلی دارد.

وی با بیان اینکه نگاه این است فردی منصوب شود که بیشترین خدمت را بتواند انجام بدهد و بیشترین منفعت را به مردم ارائه دهد، بیان کرد:  برای خوش‌ آمد و یا بد آمد کسی انتصاب صورت نگرفته است و با هیچ فردی عهد اخوت نبستیم مگر برای خدمت و هیچ مسئولیتی تداوم پیدا نمی‌کند مگر با موفقیت و این مطالبه جدی از فرماندار جدید است.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش