آخرین مطالب

برق، مایه حیات است؛ کاش می‌شد آن را دبه کرد!

برق، مایه حیات است؛ کاش می‌شد آن را دبه کرد!

روز گذشته اطلاعیه‌ای با موضوع سرویس ایستگاه برق شهید بهمن محمودی خِرامه منتشر شد که در آن خبر از قطعی برق سه ساعته در روز سوم اسفند به گوش رسید. 

با قطع برق، کلیه نیازهای برقی دچار اختلال شده و این امری طبیعی است، با قطع پمپاژ آب هم ممکن است دچار افت فشار آب شویم که باز هم طبیعی است اما این روند به قطعی موبایل و اینترنت و دستگاه‌های کارت‌خوان رسید که این دیگر طبیعی نیست. 

در مرداد ماه امسال، خرامه نما یادداشتی با عنوان *"خرامه در حالت سکته مغزی"* منتشر کرد که در آن، اداره مخابرات خرامه، علت قطعی موبایل و اینترنت و دستگاه‌های کارت‌خوان را خراب بودن باتری‌های پشتیبان عنوان کرده بود، حال یک سوال: بعد از ۶ ماه باتری‌ها هنوز درست نشده؟

قطعا مدیر محترم مخابرات شهرستان خرامه، پاسخی به این سوال خواهند داشت و در صورت ارسال پاسخ نیز به اطلاع مردم خواهد رسید اما نکته اینجاست که اگر همه دستگاه‌های خدمات‌رسان بخواهند اینگونه بحران خود را مدیریت کنند که تکلیف مردم روشن است! 

همه ما به این نتیجه رسیده‌ایم که با تغییر سبک زندگی مردم و گسترش تکنولوژی، برق به مایه حیات تبدیل شده اما امکان *"دبه کردن برق"* وجود ندارد و نیازمند مدیریت است؛ تا شروع فصل گرما چیزی نمانده، به فکر مردم باشیم.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش