آخرین مطالب

آسفالت مسکن مهر خرامه در گیر و دار بلاتکلیفی ها/ وضعیت فاضلاب هنوز نامشخص است

آسفالت مسکن مهر خرامه در گیر و دار بلاتکلیفی ها/ وضعیت فاضلاب هنوز نامشخص است

*آسفالت مسکن مهر خرامه در گیر و دار بلاتکلیفی ها/ وضعیت فاضلاب هنوز نامشخص است*

پروژه 456 واحدی مسکن مهر خرامه که از سال 88 در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع در جنوب غربی شهر خرامه احداث شده همچنان با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند. 
طی روزهای گذشته شهرداری خرامه اقدام به زیرسازی 14 هزار مترمربع فضای اطراف بلوک های ساختمانی نموده اما بلاتکلیفی چاه های فاضلاب و سایر زیرساخت ها، سرعت کار را به شدت کاهش داده است. 
علی اکبر زارع رییس شورای اسلامی شهر خرامه در این باره گفت: از 6 ماه پیش به مجموعه های مرتبط با مسکن مهر اعلام شده که وضعیت زیرساخت ها را تعیین تکلیف کنند اما همچنان با مشکلات متعددی روبرو هستیم. 
وی افزود: یکی از مشکلات اصلی کار، احداث چاه فاضلاب در مسیر اصلی تردد است به نحوی که هنگام زیرسازی منجر به تخریب دهانه چاه ها شده و از طرفی در آینده نیز مشکلات متعددی را ایجاد خواهد کرد.
زارع ادامه داد: قیر مورد نیز را سال گذشته دریافت کردیم و از ابتدای دی ماه تاکنون، شهردار و مجموعه شهرداری درگیر این پروژه هستند که امیدواریم با تعیین تکلیف وضعیت فاضلاب این پروژه هرچه سریعتر به نتیجه برسد. 
رییس شورای اسلامی شهر خرامه در پایان اضافه کرد: از مدیران ساختمان ها، مسئولان هیئت مدیره مسکن مهر و دستگاه های خدمات رسان آب، برق و گاز درخواست داریم جهت تسهیل در این امر نسبت به تعیین تکلیف نهایی اقدام نمایند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش