آخرین مطالب

انتخاب فرماندار نیازمند اجماع/ وقت‌کشی به ضرر مردم شهرستان خرامه است*

انتخاب فرماندار نیازمند اجماع/ وقت‌کشی به ضرر مردم شهرستان خرامه است*

از ابتدای کار دولت جدید، در راستای همسویی مجموعه دولت، مجلس و نهادهای مختلف در شهرستان‌ها، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه، مسئولین ستاد انتخاباتی و سایر مجموعه ها، گزینه‌هایی را جهت تصدی مسئولیت فرمانداری به استانداری پیشنهاد داده بودند. 

این پیشنهادات معمولا پس از جمع بندی و اعلام استانداری، منجر به صدور حکم نهایی و شروع مسئولیت فرد مورد نظر می‌شود، هرچه افراد پیشنهاددهنده با یکدیگر همخوانی بیشتری داشتند، گزینه منتخب، سریعتر کار خود را شروع کرده است. 

به نظر می‌رسد طولانی شدن این پروسه در شهرستان خرامه، صرفا همین عدم اجماع باشد، جلسه‌ای که می‌بایست با حضور افراد پیشنهاد دهنده برگزار شود، گزینه‌های برتر معرفی شوند، ویژگی افراد در ترازوی اعلی و ادنی قرار بگیرد، همه جوانب کار در نظر گرفته شود و نهایتا گزینه‌ای مناسب از دل آن بیرون آید. 

چند نکته: اولا که این تعلل کردن‌ها و وقت‌کشی‌ها بیشتر به ضرر مردم شهرستان است، دوما مجموعه استانداری تا حدودی منتظر اجماع می‌ماند، سوما در صورت عدم حصول نتیجه، گزینه مورد نظر استانداری که به احتمال زیاد غیربومی است منصوب خواهد شد. 

حرف آخر خرامه نما: تنها تقاضای مردم برای خروج از بلاتکلیفی مدیریت سیاسی شهرستان، اجماع هرچه سریعتر است، البته اجماعی که بهترین خروجی را داشته باشد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش