آخرین مطالب

قطعی 24 ساعته گاز در خرامه/ مردم هیزم جمع کنند!

قطعی 24 ساعته گاز در خرامه/ مردم هیزم جمع کنند!

روز گذشته خبر رسیده که به علت وصل گاز شبکه تغذیه جدید فلزی به روستاهای خانه‌کت و قشم‌قاوی در تقاطع جاده خرامه نی‌ریز، گاز تمامی واحدهای خانگی، تجاری و اداری شهر و روستاهای خرامه به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد.

نکته جالب اینجاست که روز و ساعت دقیق این اتفاق مشخص نیست و فقط یک بازه زمانی برای آن تعیین شده است: نیمه اول بهمن یا نیمه دوم بهمن، نهایتا تبعات ناشی از عدم پی‌گیری موضوع و تامین سوخت جایگزین نیز به عهده مشترک خواهد بود.

*سوال اول:* تکلیف نانوایی‌ها چیست؟ *جواب:* مردم این یک روز نان نخورند.

*سوال دوم:* تکلیف بیمارستان چیست؟ *جواب:* مردم در این روز مریض نشوند.

*سوال سوم:* تکلیف مردم در خانه چیست؟ *جواب:* مردم هیزم جمع کنند.

انصافا چه کسانی تصمیم‌گیرنده هستند؟ چه کسانی برنامه‌ریز هستند؟ آیا نمی‌دانند که بهمن‌ماه سردترین ماه سال است؟ حالا که مسئولی می‌خواهد هر طور که شده، افتتاح پروژه‌اش را به دهه فجر برساند باید مردم مکافات آن را به جان بخرند؟

چرا مسئولان شهرستان خرامه در قبال این ماجرا ساکت هستند؟ درست است که خود و خانواده‌شان در این شهر زندگی نمی‌کنند، درست است که سختی قطعی گاز برای همسر و فرزندان آنها نیست، درست است که یک بخاری برقی قرمز رنگ، زیر گوشه سمت چپ میزشان قرار دارد، ولی اینها دلیل نمی‌شود که بی‌تفاوت باشند.

شهروندان عزیز: اگر قطعی گاز اتفاق بیفتد، برای نانوایی‌ها، تولیدی‌ها، گلخانه‌ها و بیمارستان و ادارات، کاری نمی‌توان انجام داد، حداقل از همین امروز به فکر جمع آوری هیزم باشید!

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش