آخرین مطالب

معاون مجمع خیرین سلامت فارس: در بحران کرونا زیبایی‌های زیادی از سوی خیرین خلق شد

معاون مجمع خیرین سلامت فارس: در بحران کرونا زیبایی‌های زیادی از سوی خیرین خلق شد

دکتر اسمعیل اسکندری معاون امور شهرستان های مجمع خیرین سلامت فارس در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان  خرامه که با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، رییس شورای اسلامی شهر خرامه و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد، پی گیری دو پروژه مرکز خدمات سلامت توحید خرامه و مرکز خدمات جامع سلامت سلطان شهر را به عنوان دو اولویت بهداشتی شهرستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با رایزنی با خیرین شهرستان و استان شاهد تکمیل هرچه سریعتر این دو پروژه باشیم.

 

وی ضمن تشکر از پی گیری های انجام شده در خصوص اخذ پروانه فعالیت مجمع خیرین از وزارت کشور بیان داشت: امیدواریم با قول معاون محترم فرماندار شهرستان در خصوص پاسخ استعلامات، این امر هرچه سریعتر به پایان برسد.

 

اسکندری به حضور به موقع خیرین شهرستان در بحران‌ها اشاره کرد و ادامه داد: سال گذشته و در چنین جلسه‌ای، خیرین بزرگوار آقای جهانمیر زارعی و آقای احسان رمضانپور هزینه خرید دو دستگاه نبولایزر و دو دستگاه ویبراتور 717 بیماران CF را متقبل شدند، شاهد بودیم در بحران کرونا نیز زیبایی‌های بسیار زیادی از سوی خیرین خلق شد.

 

این مقام مسئول افزود: خوشبختانه در ایام کرونا علاوه بر پای کار آمدن خیرین، مجموعه شهرستان نیز حضور فعالی داشت، بهداشت و درمان شهرستان با نجابت مدیریت شد و شاهد مختل شدن خدمات اجتماعی نبودیم.

 

وی در ادامه جلسه از اعضای مجمع درخواست کرد که نسبت به تهیه لیست جدید خیرین، رایزنی جهت اخذ زمین مرکز خدمات جامع سلامت سلطان‌شهر و رایزنی با خیر محترمی که جهت ساخت پروژه در جلسه مطرح گردید، سطح‌بندی مشکلات و‌ مسائل پروژه‌های بهداشتی درمانی شهرستان جهت مدیریت بهتر و پیشبرد امور، تقدیر از خیرین قدیمی منطقه و انتشار گزارش عملکرد به مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

 

در ابتدای جلسه، مصطفی دانش رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرامه ضمن ارائه گزارش عملکرد مجمع خیرین طی یکسال گذشته، به بیان اولویت های بهداشتی درمانی شهرستان پرداخت.

 

در پایان جلسه از پروژه نیمه تمام مرکز خدمات سلامت توحید شهر خرامه و ساختمان مرکز بهداشتی درمانی فعلی سلطان شهر بازدید شد.

https://rozup.ir/view/3440284/6569319662.jpghttps://rozup.ir/view/3440283/3510261110.jpghttps://rozup.ir/view/3440282/3848110298.jpghttps://rozup.ir/view/3440281/5005823308.jpghttps://rozup.ir/view/3440285/1049296578.jpg

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش