آخرین مطالب

برگزاری اردوی جهادی سلامت در مناطق محروم شهرستان خرامه

برگزاری اردوی جهادی سلامت در مناطق محروم شهرستان خرامه

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، رییس شبکه بهداشت و درمان و مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی گفت: طرح اردوی جهادی با همت تیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان شامل پزشک، پرستار، کارشناس مامایی، دارویار، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تغذیه، روانشناس، بهداشت دهان و ندان و بهورز در روستای «ولی‌آباد» شهرستان خرامه برگزار شد.

مصطفی دانش، هدف از برگزاری اردوی جهادی را تقویت معنویت، محرومیت‌ زدایی، خودسازی و خدمت‌رسانی عنوان کرد و افزود: اجرای این‌گونه طرح‌ها در طول سال به‌صورت فصلی و ماهیانه در نقاط محروم شهرستان خرامه و بخش کربال انجام می‌ شود.

دانش با بیان اینکه بر اساس تحقیقات، مردم این مناطق از محرومیت بیشتری نسبت به سایر روستاهای شهرستان برخوردار هستند، اضافه کرد: فعالیت‌های این گروه جهادی در حوزه بهداشت و درمان شامل خدمات رایگان ویزیت پزشک، دارو، خدمات مامایی، تست قند خون و فشار خون، مراقبت‌های بهداشتی و انجام مشاوره‌های مختلف از سوی کارشناسان است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خرامه  یادآور شد: این طرح با مشارکت بسیج جامعه پزشکی وسپاه  برگزار شد و حدود 300 نفر از روستاییان به‌صورت رایگان از این خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند شدند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش